November 2015

Nezbytna slova

21. november 2015 at 15:26 | Thanatos |  DIARY
Je mrtva, ale ja k ni stejne mluvim, protoze mrtva urcite neni. Asi jsou z ni uz jen kosti, ale porad je tu. Nikdy by me prece neopustila, no ne. Nenechala by me tu samotnou, kdyz me milovala a ja ji. Tohle se totiz nedela. Kazdy den ji rikam, ze ji miluji, aby na to nezapomnela. Protoze na tyhle veci se nesmi zapominat. Boli to a ja placu a nasledne polykam svy slzy, abych nahodou kus sebe neztratila. Bezim strasne rychle a nemuzu zastavit, i kdyz nemam dech. Umiram vycerpanim. Umiram na uduseni vsemoznejma lidskejma toxinama. Tak si prosim pamatuj, ze te miluju a cekam na tebe, az se vratis domu.
Tak me prosim nejdriv zabij, predtim nez me snis.

9th Symphony of Beethoven

19. november 2015 at 20:40 | Thanatos |  DIARY
Den jako každej jinej. Vstanu, otevřu oči a všude tma. Rozvítím. Nasaju vůni čehosi, co připomíná vanilku. A den pokračuje. Mnoho rozmanitých barev, které se prolínají jedna do druhé, protože jako vždy nemám brejle. Hodina ubíhá po hodině a minuta po minutě a dál víte, jak to chodí.
Den jako každej jinej. Jen s tim rozdílem, že je čím dál víc na nic a já mám zase chuť si lehnout na podlahu před zrcadlo a téměř nedýchat. Utéct do jinýho světa. Do toho, který si tvořim já. Tam kde je vše temné, nikde však není tma. Protože se tmy bojím. Mám z ní panickou hrůzu. Koukám si do očí, ale nepoznávám se. Slečno, kdo jste? Vnímám všemožnou hrůzu a nejsem schopna ji vstřebávat. A tak tiše chodím po střepech a užívám si slast z bolesti, protože bolest miluji.
Občas myslim na Alexe a náramně si to užívám. Život mi proklouzává mezi rukama a já ho nechci chytit.
A tak v tento den - poznávám akci a reakci. Nechala jsem tu nic odvíjet se moc dlouho a teď nejsem schopna ji namotat. Propadám, nedávám školu a co se týče osobního života, ten stojí ještě víc za hovno. No dobře, je mi většinou fajn. Jakože fakt fajn. Ale ne uplně.
A tak prostě poslouchám krále Ludwiga Van Beethovena a tak nějak brečim bez slz. Vnitřně. Aniž bych vlastně cokoliv cítila.