May 2015

xxx

31. may 2015 at 21:02 | Thanatos |  DIARY
Budu se plazit po kolenou, jen mě prosím vezmi do náručí a šeptej, jak jsem malá holčička.

Můj život se skládá z přílišného spánku přes den, protože se budím s rukou v kalhotkách a divným (zároveň) strašně skličujícím pocitem v podbřišku. Nebo se taky můžu ospravedlnit tím, že můj noční spánek stojí za hovno, protože občas brečím, ba přímo řvu, úzkostí a mám nutkání vyskočit z okna v prvním patře a běžet po trávníku někam do sametové noci, kde konečně ukojím svou smrtelnou potřebu. Jsem strašně naštvaná. Na celej svět. (na tebe) Protože je děvka. (jsi) Je mi strašně zle, z toho jak moc ho chci a z toho, že je venku světlo tak dlouho. Mám pocit, že mou hluboce poetickou bolest snad nikdo nepochopí. Mojí mizernou existenční krizi a spalující chtíč, který mě vede k šílenství s otevřenýma očima. (ach, a ten neukojitelný pocit v podbřišku) Nutí mě to zapíchnout si něco do břicha a vyrvat si všechny orgány, jen abych zažila uspokojující agonii zoufalství a slasti. Najdu někdy něco, co mě naplní?

How could I have burned paradise?
How could I - you were never mine.

In the depths of a mind insane, fantasy and reality are the same

10. may 2015 at 22:30 | Thanatos |  DIARY
Z toho, co nám kdo říká si tvoříme obraz. Většinou tam nějakou tu barvu a detail samy přidáme. Asi je to chyba. Přidávat věci do obrazu podle vlastních úsudků. Nakonec většinou vznikne úplně něco jiného, než by mělo. Prostě to kurva neodpovídá skutečnosti, chápeš.
Ahahaha. Nevím, jestli se mám smát nebo brečet, nebo sakra obojí. Nevím totiž vůbec nic.
Je to rok? Možná jsem ho před rokem poznala. Vlastně to netrvalo ani den, ani tu vteřinu. Ale sakra, někdy se prostě stane, že vám někdo ovlivní život, aniž by do něj doopravdy vkročil, no ne?
A je to rok a není tu vůbec nic. Nezbylo nic… Jen jeho portrét na dně nějaké skříně.

Vlastně jsem doteď nad tím nepřemýšlela. DOTEĎ. Ale teď na d tím přemýšlím a vše najednou opět ztrácí smysl… pointu… cokoli. Jakoby opět na všem přestalo záležet. Protože tu není. Nikdy nebyl.

In the depths of a mind insane
Fantasy and reality are the same