January 2014

Thanatos píše normální článek!

28. january 2014 at 16:24 | Thanatos |  DIARY
A protože... miluji Japonsko, kitsune, barvy podzimu, stromy, anime a skrytý význam ( a potřebuji ten blog trochu zútulnit) jsem si udělala nový design. Konečně se můžu pochválit, jsem nadmíru spokojená, že jsem to tak krásně vymyslela. >D
A protože... bych měla mít po dlouhé době článek, který se nebude týkat mých stavů - Tady je.
Takže... Co se týče nové školy ( asi jsem vám o přestupu ani nepsala, je to tam...hezké. Mám tam nejlepší kamarádku ze základky. Učení, zatím bych řekla, bude na klid. Až ovšem doženu všechny N. A že jich mám požehnaně.
S mou láskou je to super. Díváme se na filmy, žehlí mi vlasy, společně se koupeme, společně vaříme a pečeme, společně děláme všechny ty nechutně romantické věci. A taky ty žhavý. >D
Dále jsem si našla novou závislost - ANIME! A díky tomu i chuť ke kreslení,kterou jsem nemohla najít už asi rok. Ne vážně, mám sklon k tomu být některými věcmi doslova posedlá. Myslím, že další vlna posedlosti přichází. Ale co. Miluju Japonsko a to k tomu prostě patří, takže si vůastně zpestřuju mou starou závislost.
Psychiatra měním, protože ten původní mi byl tak možná k napsání prášků a ničemu.
Antidepresiva beru každý den a zatím nepociťuji žádné účinky.
A snažím se změnit, doopravdy. Už se nevyžívám v mých masochistických představách, žiju. Snažím se žít realitou a je mi značně líp. (ne že by realita za něco stála)
Chystám se psát víc povídek a dát sem nějakou kreslenou tvorbu. (jo a taky vás zasypat hordou krásných obrázků a keců o anime) >D

...

POEZIE

28. january 2014 at 15:29 | Thanatos

(1) Tumblr

KATEGORIE


,,Falešné naděje na ráj beze ztrát"

16. january 2014 at 18:50 | Thanatos |  Songy
Někdy musíme klesnout na samotné dno, abychom se mohli odrazit.
Vstávám opět na nohy, připravena na nekončící boj s mým zkaženým, masochistickým nitrem zaníceným od věčného přemýšlení nad smrtí a podobnýma sračkama.


Protože jsou texty, který jsou dobrý. A pak jsou tu texty, který jsou kurva dobrý.
A když se k tomu přidá tvrdá hudba, je to něco naprosto božího.

,,Falešné naděje na ráj beze ztrát"


Světlo

5. january 2014 at 15:46 | Thanatos |  Ze života
Bylo pochmurné zimní ráno, kdy temnota pohltila veškeré světlo. Onen nádech smrti a blížícího se konce podtrhovalo hrobové ticho a jediným zvukem, jenž se odrážel v zatuchlé místnosti bylo dýchání malé holčičky sedící pod okení římsou.

autumn, beautiful, calm, cry